ŚDM 2016 w Krakowie

WYMALUJ OBRAZ !


Celem akcji jest zebranie zdjęć ludzi z całego świata, by utworzyć mozaikę przedstawiającą obraz Miłosiernego Pana Jezusa z podpisem „Jezu, ufam Tobie”.
Tuż przed Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie Obraz ten został wydrukowany i ma kilkadziesiąt metrów kwadratowych! Można go zobaczyć na terenie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach do połowy listopada.
AKCJA ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA DO 20 LISTOPADA 2016 ROKU!

alt fot. Image2016

Pragniemy, aby każdy z Was odnalazł się w Miłosiernym Jezusie i aby każdy zapragnął być dobry jak On, być żywym obrazem Miłosiernego. Poprzez tę akcję, która ma miejsce w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia, zachęcamy również do bliższego zapoznania się z „Dzienniczkiem” św. s. Faustyny – jednej z patronów ŚDM Kraków 2016.

Organizatorem akcji są dwie wspólnoty z Krakowa: „Chrystus w Starym Mieście” z Bazyliki Mariackiej oraz "Faustyna 2016", działająca przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Pomysł zrodził się w sercach młodych ludzi w lutym, w 85. rocznicę objawienia Pana Jezusa św. s. Faustynie Kowalskiej, której polecił namalować obraz „Jezu, ufam Tobie”.
alt Akcja trwa do końca Roku Miłosierdzia!
Każdy może wziąć udział i być częścią największej mozaiki Jezusa Miłosiernego!

WYSYŁAJCIE WASZE ZDJĘCIA poprzez stronę projektu:

www.image2016.pl

MACIE PYTANIE? Piszcie: kontakt@image2016.pl

Zakończenie akcji: 20 listopada 2016

Organizatorzy: Chrystus w Starym Mieście & Faustyna 2016